Usługi

Zadbamy o Twoją odzież!

Przy użyciu nowoczesnego sprzętu,
z zastosowaniem metod odpowiednich dla każdego rodzaju włókien i z myślą o ochronie środowiska.
Poznaj usługi, które przywrócą Twojej odzieży czystość i świeżość.

Czyszczenie chemiczne

Odzież czyścimy przy użyciu sprzętu przyjaznego dla środowiska i z zastosowaniem metod odpowiednich dla każdego rodzaju włókien.

Pranie wodne

Odzież delikatną i wymagającą specjalnej pielęgnacii pierzemy na wodzie. Pozwala to na skuteczne usuwanie plam, ochronę delikatnych włókien i dodanie ubraniom świeżości przy użyciu optymalnych środków i najlepszych płynów do płukania.

Prasowanie

Wszystkie ubrania prasujemy ręcznie i starannie wykańczamy. Możliwe jest zamówienie usługi prasowania bez prania. Ubrania muszą jednak zostać wcześniej wyprane przez klienta. Koszt usługi to 60% ceny usługi.

Pakowanie

Wyczyszczoną odzież wręczamy klientowi na wieszaku i w foliowym opakowaniu. Opakowanie jest dostosowane do długości odzieży i zapewnia ochronę podczas transportu. Nadaje się do recyklingu.

Impregnacja

Impregnacja pozwala na ochronę odzieży przed deszczem, wilgocią, nadmiernym brudzeniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Szczególnie polecana do kurtek narciarskich, odzieży puchowej oraz kurtek z powłoką hydrofobową typu Gore-Tex, Sympatex, Enrant, eVENT, Ultrex. Sprawdzi się także dla plecaków i pokrowców. Koszt usługi to 10 zł.

Apretura

Apretura przywraca odzieży pierwotny wygląd i fason. Wzmacnia włókna, ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i ryzyko głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę, jednocześnie redukując przyczepność włosów, sierści i innych tkanin do odzieży. Dzięki apreturze odzież może posłużyć nam na dłużej. Polecana do płaszczy, żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów. Koszt usługi to 6 zł.

Odplamianie

Staramy się usunąć każdą plamę i zabrudzenie z odzieży stosując specjalne środki zapewniające wysoką skuteczność i bezpieczeństwo włókien.

Czyszczenie kołder

Czyścimy kołdry puchowe nadając im ponownie lekkości i sprężystości. Usuwamy zanieczyszczenia, nieprzyjemne zapachy, roztocza i drobnoustroje przyczyniające się do powstawania alergii. Kołdra staje się miła w dotyku, a komfort snu się zwiększa.

Satysfakcja Gwarantowana

Zawsze na czas

Umów termin odbioru odzieży, a my zadbamy byś miał czyste ubranie na czas, wtedy gdy ich potrzebujesz.

Wysoka jakość w korzystnej cenie

Odpowiednio dobierzemy technologię prania i środki czyszczące gwarantując Ci tym najwyższą jakość w korzystnej cenie.

Ekologicznie

Używamy wyłącznie nowoczesnego sprzętu i technologii przyjaznych dla środowiska.

100% zadowolenia

Zadbamy, abyś był w pełni zadowolony z wypranej u nas odzieży. W razie wątpliwości zajmiemy się Twoim ubraniem ponownie i to bez żadnych dodatkowych kosztów.

Ekologiczna Pralnia Chemiczna "Bartek"

Najprostszy sposób na czystą i pachnącą odzież.
🏠 Wojska Polskiego 4, 69-100 Słubice
📞 +48 664 121 888

Godziny Pracy

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne